Informujemy, że producent grzejników Instal Projekt ogłosił podwyżkę cen swoich produktów, która wejdzie w najbliższym czasie dlatego też to czas, aby zapoznać się z najbardziej pożądanymi modelami we wciąż niskich cenach za nim będzie za późno.

Podwyżka cen dotknie wszystkie modele grzejników oferowanych przez Instal Projekt, w tym zarówno grzejniki dekoracyjne, jak i grzejniki łazienkowe. Zmiana cen będzie zróżnicowana w zależności od konkretnego modelu i specyfikacji produktu. Decyzja ta wynika z obecnej sytuacji na rynku surowców i materiałów, która wpływa na koszty produkcji i logistyki.

Mimo podwyżki cen Instal Projekt pozostaje zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości grzejników swoim klientom. Firma nadal oferuje szeroką gamę modeli, dostępnych w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach, pozwalając klientom dopasować grzejnik do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Szczególną uwagę zwracamy na sprawdzone modele z serii Modulus i ich niezawodne Tubusy posiadające dużą paletę wymiarów. Innymi seriami wartymi uwagi są Elegant, która odpowiada za najbardziej luksusowe modele Indivi, które najbardziej zyskają na prestiżu zaraz po podwyżce oraz coś dla wielbicieli klasyki seria Trendy gdzie znajdziemy takie modele jak Nameless czy Stick.