Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
Twój koszyk jest pusty

Grzejnik Afro New 1600 x 286

Afro New 1600 x 286 - podłączenie dolne środkowe 50mm kolor White Mat - dostępny od ręki!

Symbol produktu: AFRN-160/13C34-MAG

Rozstaw podłączeń dolnych [mm] 50
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Model Afro New
Kolor White Mat
Wysokość grzejnika [mm] 1600
Szerokość grzejnika [mm] 286
Moc [W] 824
Cena:
2976.60
1666.90
Podłączenie grzejnika

Więcej informacj a na temat podłączeń znajdziecie Państwo
w artykule: Podłączenia grzejników Instal Projekt

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy przy wyborze grzejnika? Nie jesteś pewien jakie wybrać zawory? Nasi specjaliści chętnie pomogą!

Zobacz więcej produktów z kategorii: Strona główna sklepu
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników firmy Instal Projekt dostępnych od ręki. Produkty te są wysyłane zazwyczaj w czasie 2 - 4 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Aby ułatwić Państwu dobranie właściwego grzejnika zachęcany do skorzystania z filtrów produktowych jakie dostępne są powyżej. Pozwalają one na łatwe odnalezienie grzejnika spełniającego konkretne wymagania.

Jednym z najpopularniejszych kryteriów wyszukiwania produktów jest kolor grzejnika a jednym z najczęściej poszukiwanych kolorów grzejników dostępnych od ręki kolor czarny. Grzejniki Instal Projekt występują w kilku wersjach kolory czarnego różniącego się zarówno pod względem stopnia połysku jak i struktury powierzchni.

Poza kolorem za pomocą filtrów w łatwy sposób znajdziecie Państwo grzejnik o określonej wysokości lub szerokości, a także o pożądanym rozstawie podłączeń do instalacji - co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku gdy instalacja jest już wykonana i trzeba dobrać grzejnik o dokładnie określonym rozstawie przyłączy. Poza stosowanym najczęściej podłączeniem dolnym, część grzejników jest możliwa również do podłączanie z boku - rozstaw przyłączy bocznych również może zostać wybrany jako jedno z kryteriów wyszukiwania grzejników.

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt