537 827 597
Twój koszyk jest pusty

Grzejnik Poppy 1310 x 400

Poppy 1310 x 400 - podłączenie dolne standardowe kolor Black Mat - dostępny od ręki!

Symbol produktu: PPY-40/130C31-MAG

Rozstaw podłączeń dolnych [mm] 365
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Model Poppy
Kolor Black Mat
Wysokość grzejnika [mm] 1310
Szerokość grzejnika [mm] 400
Moc [W] 477
Cena:
1685.10
943.66
Podłączenie grzejnika

Więcej informacj a na temat podłączeń znajdziecie Państwo
w artykule: Podłączenia grzejników Instal Projekt

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy przy wyborze grzejnika? Nie jesteś pewien jakie wybrać zawory? Nasi specjaliści chętnie pomogą!

Zobacz więcej produktów z kategorii: Modele dostępne od ręki na magazynie
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników firmy Instal Projekt dostępnych od ręki. Produkty te są wysyłane zazwyczaj w czasie 2 - 4 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Aby ułatwić Państwu dobranie właściwego grzejnika zachęcany do skorzystania z filtrów produktowych jakie dostępne są powyżej. Pozwalają one na łatwe odnalezienie grzejnika spełniającego konkretne wymagania.

Jednym z najpopularniejszych kryteriów wyszukiwania produktów jest kolor grzejnika a jednym z najczęściej poszukiwanych kolorów grzejników dostępnych od ręki kolor czarny. Grzejniki Instal Projekt występują w kilku wersjach kolory czarnego różniącego się zarówno pod względem stopnia połysku jak i struktury powierzchni.

Poza kolorem za pomocą filtrów w łatwy sposób znajdziecie Państwo grzejnik o określonej wysokości lub szerokości, a także o pożądanym rozstawie podłączeń do instalacji - co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku gdy instalacja jest już wykonana i trzeba dobrać grzejnik o dokładnie określonym rozstawie przyłączy. Poza stosowanym najczęściej podłączeniem dolnym, część grzejników jest możliwa również do podłączanie z boku - rozstaw przyłączy bocznych również może zostać wybrany jako jedno z kryteriów wyszukiwania grzejników.

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt