Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
Twój koszyk jest pusty
Elektryczne grzejniki Instal Projekt

Model

Kolor

Wysokość grzejnika [mm]

Szerokość grzejnika [mm]

Moc 75/65/20 [W]

Podłączenie grzejnika

Rozstaw podłączeń dolnych [mm]

Rozstaw podłączeń bocznych [mm]

Modele dostępne od ręki na magazynie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników firmy Instal Projekt dostępnych od ręki. Produkty te są wysyłane zazwyczaj w czasie 2 - 4 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Aby ułatwić Państwu dobranie właściwego grzejnika zachęcany do skorzystania z filtrów produktowych jakie dostępne są powyżej. Pozwalają one na łatwe odnalezienie grzejnika spełniającego konkretne wymagania.

Jednym z najpopularniejszych kryteriów wyszukiwania produktów jest kolor grzejnika a jednym z najczęściej poszukiwanych kolorów grzejników dostępnych od ręki kolor czarny. Grzejniki Instal Projekt występują w kilku wersjach kolory czarnego różniącego się zarówno pod względem stopnia połysku jak i struktury powierzchni.

Poza kolorem za pomocą filtrów w łatwy sposób znajdziecie Państwo grzejnik o określonej wysokości lub szerokości, a także o pożądanym rozstawie podłączeń do instalacji - co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku gdy instalacja jest już wykonana i trzeba dobrać grzejnik o dokładnie określonym rozstawie przyłączy. Poza stosowanym najczęściej podłączeniem dolnym, część grzejników jest możliwa również do podłączanie z boku - rozstaw przyłączy bocznych również może zostać wybrany jako jedno z kryteriów wyszukiwania grzejników.

Strona 1 z 5

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt

 • Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Firma Instal Projekt w swojej ofercie posiada 3 rodzaje grzałek elektrycznych do grzejników, są to modele: Coco, Yukki i Hot2. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą zarówno pod kątem wizualnym jak i w zakresie dostępnych funkcji urządzenia. Poniżej w formie tabeli zebraliśmy podstawowe informacje dotyczące wszystkich modeli grzałek oferowanych przez Instal Projekt.

   
 • Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Firma Instal Projekt oferuje swoje grzałki w 3 podstawowych odcieniach: biała, czarna i srebrna (szara). Dobór koloru grzałki w przypadku grzejników białych i czarnych wydaje się być oczywisty – jest ona w takich przypadkach taka jak kolor grzejnika. A jak dobrać kolor grzałki dla innych kolorów grzejników?

  Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!