Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
Twój koszyk jest pusty
Elektryczne grzejniki Instal Projekt

Grzejnik Afro New 575 x 1209

Afro New 575 x 1209

Symbol produktu: AFRN-060/54

Rozstaw podłączeń dolnych [mm] 50
Rozstaw podłączeń bocznych [mm] 500
Kolor biały
Podłączenie grzałki elektrycznej brak możliwości montażu grzałki
Max. głębokość z zamocowaniem 106
Materiał Stal precyzyjna
Gwarancja 8 lat
Wysokość grzejnika [mm] 575
Szerokość grzejnika [mm] 1209
Moc [W] 1099
Cena:
Podłączenie grzejnika

Więcej informacj a na temat podłączeń znajdziecie Państwo
w artykule: Podłączenia grzejników Instal Projekt

Wybierz kolor

Paletę kolorów Instal Projekt oraz dostępność kolorów dla poszczególnych modeli możecie Państwo sprawdzić w artykule: Kolory grzejników Instal Projekt


Masz pytania? Potrzebujesz pomocy przy wyborze grzejnika? Nie jesteś pewien jakie wybrać zawory? Nasi specjaliści chętnie pomogą!

Zobacz więcej produktów z kategorii: Afro New
 

Grzejnik Afro NEW producenta Instal Projekt łączy w sobie unikalne wzornictwo z funkcjonalnością. Jest odwzorowaniem smukłej, eleganckiej formy idealnie dopasowanej do nowoczesnych i minimalistycznych stylów wnętrz. Jego ciekawe wzornictwo idzie w parze z optymalną mocą grzewczą, proporcjonalnie dostosowaną do gabarytów. Grzejnik Afro będzie komponentem wyróżniającym się w pomieszczeniach typu pokoje gościnne, sypialnie i kuchnie.

Budowa i design

Modułowa budowa grzejnika daje ogrom możliwości, z pewnością dopasujesz jego wymiary i parametry grzewcze w zależności od potrzeb i upodobań. Konstrukcja grzejnika składa się z prostokątnych profili o wymiarach 30 x 10 mm, połączonych kolektorami o przekroju 35 x 35 mm. Pionowe komponenty ułożone są dłuższym bokiem względem siebie, tworząc wizualnie smukłą konstrukcję.

W zależności od zapotrzebowania, moduły mogą mieć ułożenie dwurzędowe, wówczas parametry grzewcze ulegną polepszeniu - grzejnik Afro New X jest wersją dedykowaną do większych pomieszczeń, posiada dwuczłonową konstrukcję wzbogaconą o dodatkowy rząd pionowych elementów. Prezentowany tu wariant składa się z jednego rzędu pionowych komponentów.

Do produkcji grzejnika Afro New użyto wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, z możliwością doboru kolorystyki powłoki lakierniczej. W standardzie dostępny jest model w kolorze białym o podłączeniu dolnym (rozstaw 50 mm). Twoje wnętrze nabierze odpowiedniego charakteru poprzez dopasowanie kolorystyki produktu do wystroju - szeroka gama barw z palety Instal-Projekt umożliwia taki wybór.

Podłączenie do instalacji

Standardowym typem przyłączenia do instalacji wodnej jest podłączenie dolne o rozstawie 50 mm.

Grzejnik dostępny jest również w opcji przyłączeniowej:

  • bocznej 
  • krzyżowej

 

 Wraz z grzejnikiem, klient otrzymuje zestaw montażowy i odpowietrznik, natomiast zawory i głowice są dodatkowo płatne.

 

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt