Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
Twój koszyk jest pusty
Elektryczne grzejniki Instal Projekt

wycofany - Afro New

Model grzejnika Afro New firmy Instal Projekt został wycofany z produkcji. W jego miejsce został wprowadzony grzejnik Afro New 2 będący niemal identycznym do swojego poprzednika, z ta tylko różnicą, że poprzez zmianę przekroju dwóch znajdujących się w tylnej części grzejnika profili uzyskał on możliwość montażu grzałki elektrycznej.

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt

 • Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Firma Instal Projekt w swojej ofercie posiada 3 rodzaje grzałek elektrycznych do grzejników, są to modele: Coco, Yukki i Hot2. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą zarówno pod kątem wizualnym jak i w zakresie dostępnych funkcji urządzenia. Poniżej w formie tabeli zebraliśmy podstawowe informacje dotyczące wszystkich modeli grzałek oferowanych przez Instal Projekt.

   
 • Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Firma Instal Projekt oferuje swoje grzałki w 3 podstawowych odcieniach: biała, czarna i srebrna (szara). Dobór koloru grzałki w przypadku grzejników białych i czarnych wydaje się być oczywisty – jest ona w takich przypadkach taka jak kolor grzejnika. A jak dobrać kolor grzałki dla innych kolorów grzejników?

  Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!