Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
Twój koszyk jest pusty
Elektryczne grzejniki Instal Projekt

Zestawy zaworów do grzejników All In One

Do oferowanych w naszym sklepie grzejników proponujemy Państwu dobór wysokiej klasy zestawów przyłączeniowych z segmentu produktów eleganckich lub ekskluzywnych.

Zestaw zaworów All In One zawiera:

 • zawór - rodzaj zaworu zależny od wybranego zestawu , zawory w zestawie pochodzą z serii eleganckiej lub ekskluzywnej dla zapewnienia najwyższej jakości i nienagannego wzornictwa które będzie podkreślać ozdobny charakter grzejnika;
 • głowica termostatyczna Prestige - tylko w przypadku termostatycznych zestawów All In One;
 • adaptery / złączki przyłączeniowe - dobierane w zależności od ego z jakiego materiału wykonana jest instalacja grzewcza, dostępne są złączniki przeznaczone na miedź lub na Pex
 • zestaw maskujący - w skład zestawu maskującego wchodzą tuleje maskujące rurki instalacyjne oraz rozety pozwalające na zasłonienie otworów przez które rurki wychodzą ze ściany, rozety w zależności od wybranego zaworu dostępne są w wersji pojedynczej lub podwójnej.

Zawory do grzejnika w kolorze

Wszystkie elementy zestawu All In One są wykonywane w takim samym kolorze! Do wyboru w zależności od rodzaju zestawu jest aż do 20 kolorów, w tym również wersje takie jak:

 • zawory satynowe,
 • zestaw zaworów z głowicą w kolorze antyczny mosiądz
 • zestawy zaworów w wersji nikiel szlifowany

Typy zestawów zaworów

W zależności od potrzeb dostępne są różne typy zaworów: zestawy termostatyczne, zestawy regulacyjne, zestawy odcinające a także zestawy zaworów RTL przeznaczone do współpracy z ogrzewaniem podłogowym.

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt

 • Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Firma Instal Projekt w swojej ofercie posiada 3 rodzaje grzałek elektrycznych do grzejników, są to modele: Coco, Yukki i Hot2. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą zarówno pod kątem wizualnym jak i w zakresie dostępnych funkcji urządzenia. Poniżej w formie tabeli zebraliśmy podstawowe informacje dotyczące wszystkich modeli grzałek oferowanych przez Instal Projekt.

   
 • Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Firma Instal Projekt oferuje swoje grzałki w 3 podstawowych odcieniach: biała, czarna i srebrna (szara). Dobór koloru grzałki w przypadku grzejników białych i czarnych wydaje się być oczywisty – jest ona w takich przypadkach taka jak kolor grzejnika. A jak dobrać kolor grzałki dla innych kolorów grzejników?

  Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!