Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
Twój koszyk jest pusty
Elektryczne grzejniki Instal Projekt

Grzałki elektryczne

Grzałka elektryczna to praktyczne uzupełnienie grzejnika łazienkowego lub dekoracyjnego. Nie wszystkie kaloryfery mają możliwość współpracy z akcesorium, najczęściej stosuje się je w modelach łazienkowych, ponieważ drabinki dopuszczają taką opcje niemalże za każdym razem. W każdym wypadku, zamontowanie grzałki elektrycznej otwiera przed użytkownikiem nowe możliwości i z pewnością wpływa na jego komfort korzystania z grzejnika.

Dzięki temu urządzeniu, możliwe jest korzystanie z kaloryfera również poza sezonem grzewczym. Grzałka elektryczna podgrzewa znajdującą się w środku grzejnika ciecz (innymi słowy wodę, w przypadku połączenia C.O. + elektryka), a nagrzany radiator oddaje ciepło do pomieszczenia. To nie są jedyne możliwości, ponieważ urządzenie często rozszerza lub dodaje klasyczne funkcjonalności.

Grzałki elektryczne Instal Projekt

W ofercie polskiej marki znajdują się urządzenia Coco, HOT2 oraz Yuuki. Do wyboru są dwa rodzaje kabla:

 • kabel spiralny z wtyczką;
 • kabel prosty bez wtyczki (wersja podtynkowa).

Do tego klient musi wybrać odpowiednią moc urządzenia. Grzałki elektryczne dostępne są w następujących mocach:

 • 300;
 • 600;
 • 900;
 • 1200.

Aby dopasować akcesorium do swojego grzejnika, można wybrać jeden z trzech kolorów obudowy tj. biały, czarny lub szary. Grzałki elektryczne Instal Projekt posiadają szereg przydatnych funkcji. Model HOT2 cechuje się wbudowanym timerem, który pozwala na automatyczne wyłączenie urządzenia po zadanym czasie 2, 4, 6 lub 8 godzin. Grzałka Yuuki wyposażona jest w dwustopniową regulację termostatyczną, z kolei Coco w nowoczesne sterowanie dotykowe.

567.03
306.20
661.74
357.34
472.32
255.05

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt

 • Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Firma Instal Projekt w swojej ofercie posiada 3 rodzaje grzałek elektrycznych do grzejników, są to modele: Coco, Yukki i Hot2. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą zarówno pod kątem wizualnym jak i w zakresie dostępnych funkcji urządzenia. Poniżej w formie tabeli zebraliśmy podstawowe informacje dotyczące wszystkich modeli grzałek oferowanych przez Instal Projekt.

   
 • Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Firma Instal Projekt oferuje swoje grzałki w 3 podstawowych odcieniach: biała, czarna i srebrna (szara). Dobór koloru grzałki w przypadku grzejników białych i czarnych wydaje się być oczywisty – jest ona w takich przypadkach taka jak kolor grzejnika. A jak dobrać kolor grzałki dla innych kolorów grzejników?

  Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!