Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
Twój koszyk jest pusty

Model

Kolor

Wysokość grzejnika [mm]

Szerokość grzejnika [mm]

Moc [W]

Podłączenie grzejnika

Rozstaw podłączeń dolnych [mm]

Rozstaw podłączeń bocznych [mm]

Modele dostępne od ręki na magazynie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników firmy Instal Projekt dostępnych od ręki. Produkty te są wysyłane zazwyczaj w czasie 2 - 4 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Aby ułatwić Państwu dobranie właściwego grzejnika zachęcany do skorzystania z filtrów produktowych jakie dostępne są powyżej. Pozwalają one na łatwe odnalezienie grzejnika spełniającego konkretne wymagania.

Jednym z najpopularniejszych kryteriów wyszukiwania produktów jest kolor grzejnika a jednym z najczęściej poszukiwanych kolorów grzejników dostępnych od ręki kolor czarny. Grzejniki Instal Projekt występują w kilku wersjach kolory czarnego różniącego się zarówno pod względem stopnia połysku jak i struktury powierzchni.

Poza kolorem za pomocą filtrów w łatwy sposób znajdziecie Państwo grzejnik o określonej wysokości lub szerokości, a także o pożądanym rozstawie podłączeń do instalacji - co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku gdy instalacja jest już wykonana i trzeba dobrać grzejnik o dokładnie określonym rozstawie przyłączy. Poza stosowanym najczęściej podłączeniem dolnym, część grzejników jest możliwa również do podłączanie z boku - rozstaw przyłączy bocznych również może zostać wybrany jako jedno z kryteriów wyszukiwania grzejników.

Strona 1 z 7

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt