537 827 597
Twój koszyk jest pusty
150 zł zwrotu za zakup wybranych modeli grzejników Instal Projekt – Niezawodny Cashback !

Kupując w naszym sklepie www.instalgrzejniki.pl grzejniki z serii Mondrian lub Poppy otrzymasz na swoje konto zwrot w wysokości 150 zł. Promocją objęte są wybrane wersje obu grzejników, poniżej sprawdzisz pełną listę produktów objętych promocją.

Grzejnik Vivat i grzejnik Afro New – nowoczesne grzejniki Instal Projekt

W ofercie grzejników dekoracyjnych Instal Projekt jednymi z najbardziej popularnych modeli są grzejniki Vivat i Afro New. Oba z nich dostępne są w wielu różnych rozmiarach a także, co ma szczególne znaczenie z uwagi na moc grzejnika, również w dwóch wersjach grubości.

W związku z dużym zainteresowaniem tymi modelami grzejników często pojawiają się związane z nimi pytania. Poniżej przedstawimy kilka z nich wraz z naszymi odpowiedziami.

Nowy kolor - złoto w palecie Instal Projekt

Instal Projekt, jeden z wiodących polskich producentów grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, stale pracuje nad rozwojem swojej oferty. Tym razem, paleta kolorów została rozszerzona o niezwykły, unikatowy złoty kolor.

Tubus - seria seria niezawodnych grzejników dekoracyjnych

Modułowe grzejniki słyną ze swojej dużej możliwości konfiguracji, która pozwala dobrać praktycznie każdy parametr tak, aby odpowiadał wszelkim wymaganiom pomieszczenia oraz jego użytkownikom. Tak właśnie jest z modelem Tubus, którego ogromna ilość wymiarów zaspokoi wszystkie potrzeby cieplne oraz dzięki minimalistycznemu stylu również te dekoracyjne.

Gwarancja na grzejniki elektryczne Instal Projekt

Firma Instal Projekt udziela gwarancji na swoje grzejniki elektryczne wraz z dostarczanym razem z grzejnikiem wyposażeniem na okres 5 lat. Gwarancja ta obejmuje funkcjonowanie wyrobu elektrycznego oraz trwałość jego konstrukcji.

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt