Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
150 zł zwrotu za zakup wybranych modeli grzejników Instal Projekt – Niezawodny Cashback !

Kupując w naszym sklepie www.instalgrzejniki.pl grzejniki z serii Mondrian lub Poppy otrzymasz na swoje konto zwrot w wysokości 150 zł. Promocją objęte są wybrane wersje obu grzejników, poniżej sprawdzisz pełną listę produktów objętych promocją.

Czytaj więcej: 150 zł zwrotu za zakup wybranych modeli grzejników Instal Projekt – Niezawodny Cashback !

Grzejnik Vivat i grzejnik Afro New – nowoczesne grzejniki Instal Projekt

W ofercie grzejników dekoracyjnych Instal Projekt jednymi z najbardziej popularnych modeli są grzejniki Vivat i Afro New. Oba z nich dostępne są w wielu różnych rozmiarach a także, co ma szczególne znaczenie z uwagi na moc grzejnika, również w dwóch wersjach grubości.

W związku z dużym zainteresowaniem tymi modelami grzejników często pojawiają się związane z nimi pytania. Poniżej przedstawimy kilka z nich wraz z naszymi odpowiedziami.

Czytaj więcej: Grzejnik Vivat i grzejnik Afro New – nowoczesne grzejniki Instal Projekt

Nowy kolor - złoto w palecie Instal Projekt

Instal Projekt, jeden z wiodących polskich producentów grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, stale pracuje nad rozwojem swojej oferty. Tym razem, paleta kolorów została rozszerzona o niezwykły, unikatowy złoty kolor.

Czytaj więcej: Nowy kolor w palecie Instal Projekt - jedyne w swoim rodzaju złoto

Tubus - seria seria niezawodnych grzejników dekoracyjnych

Modułowe grzejniki słyną ze swojej dużej możliwości konfiguracji, która pozwala dobrać praktycznie każdy parametr tak, aby odpowiadał wszelkim wymaganiom pomieszczenia oraz jego użytkownikom. Tak właśnie jest z modelem Tubus, którego ogromna ilość wymiarów zaspokoi wszystkie potrzeby cieplne oraz dzięki minimalistycznemu stylu również te dekoracyjne.

Czytaj więcej: Tubus - seria seria niezawodnych grzejników dekoracyjnych

Gwarancja na grzejniki elektryczne Instal Projekt

Firma Instal Projekt udziela gwarancji na swoje grzejniki elektryczne wraz z dostarczanym razem z grzejnikiem wyposażeniem na okres 5 lat. Gwarancja ta obejmuje funkcjonowanie wyrobu elektrycznego oraz trwałość jego konstrukcji.

Czytaj więcej: Gwarancja na grzejniki elektryczne Instal Projekt

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt