537 827 597
Twój koszyk jest pusty

Określ parametry grzejnika i znajdź właściwy model

Kolor

Wysokość grzejnika [mm]

Szerokość grzejnika [mm]

Moc [W]

Podłączenie grzejnika

Rozstaw podłączeń dolnych [mm]

Rozstaw podłączeń bocznych [mm]

Grzejniki Instal Projekt

Instal Projekt jest jednym z wiodących polskich producentów grzejników i akcesoriów do grzejników. Grzejniki Instal Projekt podzielone zostały przez producenta na kilka serii różniących się między innymi dostępnością wersji kolorystycznych i zróżnicowaniem dopłat za kolor specjalny. Tym co jednak łączy wszystkie grzejniki jest zastosowanie wyłącznie  najwyższej jakości surowców i półproduktów, w efekcie czego jako produkt końcowy powstaje grzejnik, który przez długie lata będzie cieszył oko oryginalnością formy i dostarczał ciepło swoim użytkownikom.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów jest udzielenie przez producenta 8 lat gwarancji zarówno na samą konstrukcję grzejnika (jego szczelność i stabilność konstrukcji), elementy montażowe jak zewnętrznej powłoki malarskiej (w przypadku grzejników chromowanych gwarancja na powłokę galwaniczną wynosi 4 lata).

Poszczególne modele produkowane są z różnymi schematami przyłączy do instalacji CO, sposób podłączenia grzejnika do instalacji wynika często bezpośrednio z samej konstrukcji grzejnika i dobrany jest tak, aby zapewnić optymalny przepływ czynnika grzewczego w grzejniku. Więcej informacji na temat przyłączy znajdziecie państwo w dziale Podłączenia grzejników, a także przy poszczególnych modelach.

619.92
340.96
655.59
360.57
681.42
374.78
691.26
380.19
704.79
387.63
Strona 1 z 17

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt