Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
Twój koszyk jest pusty
Elektryczne grzejniki Instal Projekt

Kolor

Wysokość grzejnika [mm]

Szerokość grzejnika [mm]

Moc 75/65/20 [W]

Podłączenie grzejnika

Rozstaw podłączeń dolnych [mm]

Makao

Grzejnik Makao producenta Instal Projekt jest produktem innowacyjnym za sprawą ciekawego i funkcjonalnego wzornictwa osiągniętego poprzez ulepszoną technologię produkcji grzejników. Układ profili grzewczych jest ułożony w formie żaluzjowej, dając możliwość dwojakiego montażu – w pierwszym przypadku nakierowując strumień cieplny na ścianę i poprawiając jej właściwości termoizolacyjne, natomiast w drugim – koncentrując energię cieplną na wnętrzu pomieszczenia. Wygląd grzejnika niewątpliwie wpisze się w najnowsze trendy w wzornictwie tego typu produktów, kształtowniki o profilu owalnym i wymiarach 44 x 18 mm odznaczają się w oryginalny sposób, będąc z pewnością wyróżniającym się elementem. Nowoczesny wygląd dopełniają ciekawego kształtu kolektory, zatem walory funkcjonalne współgrają z unikatowym designem.


Grzejnik wykonany jest z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, a możliwość doboru wersji kolorystycznej z palety Instal-Projekt, w zależności od grupy cenowej, to dodatkowy atrybut.

Typy podłączeń


Możliwości podłączeniowe grzejnika Makao:

 • dolne standardowego
 • krzyżowe


Produkt dostępny jest w dwóch szerokościach 477 i 577 mm, a wysokość kształtuje się w zakresie 883 – 1851 mm. Wraz z grzejnikiem, klient otrzymuje zestaw montażowy i odpowietrznik.


Dodatkowe akcesoria


Za dodatkową opłatą, grzejnik może być doposażony w:

 • grzałkę elektryczną
 • zawory i głowice

 

Grzejnik Makao będzie dobrą propozycją dla pomieszczeń łazienkowych, jego budowa umożliwi dogodne suszenie ręczników i ubrań, a optymalna moc grzewcza zapewni szybsze nagrzanie pomieszczenia. 

 

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt

 • Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Firma Instal Projekt w swojej ofercie posiada 3 rodzaje grzałek elektrycznych do grzejników, są to modele: Coco, Yukki i Hot2. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą zarówno pod kątem wizualnym jak i w zakresie dostępnych funkcji urządzenia. Poniżej w formie tabeli zebraliśmy podstawowe informacje dotyczące wszystkich modeli grzałek oferowanych przez Instal Projekt.

   
 • Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Firma Instal Projekt oferuje swoje grzałki w 3 podstawowych odcieniach: biała, czarna i srebrna (szara). Dobór koloru grzałki w przypadku grzejników białych i czarnych wydaje się być oczywisty – jest ona w takich przypadkach taka jak kolor grzejnika. A jak dobrać kolor grzałki dla innych kolorów grzejników?

  Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!