Grzejniki Instal Projekt

537 827 597
Twój koszyk jest pusty
Elektryczne grzejniki Instal Projekt

Wysokość grzejnika [mm]

Szerokość grzejnika [mm]

Moc 75/65/20 [W]

Podłączenie grzejnika

Rozstaw podłączeń dolnych [mm]

Manhattan

Znakomite wzornictwo i niebywała forma grzejnika dekoracyjnego Manhattan sprawiają, że jest to produkt najwyższej klasy. Jego innowacyjny design został wyróżniony tytułami Top Design Award 2018, Dobry Wzór 2017 oraz Must Have (Łódź Design Festival 2017). Unikalna stylistyka produktu usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów, lubiących wzornictwo z dodatkiem nutki ekstrawagancji. Będzie stanowił idealną dekorację nowoczesnej przestrzeni łazienki bądź innego pomieszczenia, urządzonego w stylu industrialnym.

Budowa i design

Ciekawa w wyglądzie bryła składa się na prostokątne profile grzewcze, ułożone względem siebie szerszym bokiem. Z perspektywy frontowej wygląda to całkiem oryginalnie, natomiast dopełnieniem nietypowego designu grzejnika jest przedłużenie zewnętrznych elementów, tworząc od góry lekko wygięty fragment - dzięki temu grzejnik daje możliwość przywieszenia rzeczy do suszenia. Produkt wykonany jest z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, co świadczy o wysokiej jego jakości. Standardowym wariantem kolorystycznym jest Biały Silk, natomiast istnieje możliwość dopasowania koloru powłoki lakierniczej do swoich upodobań poprzez jego wybór spośród trzech grup cenowych z palety Instal-Projekt

Podłączenie do instalacji

Produkt można zamontować poprzez podłączenie dolne o rozstawie 50 mm.

Wymiary tego modelu grzejnika kształtują się w przedziale:

 • szerokości 414, 504 i 594 mm
 • wysokości 1205 – 1805 mm


Zestaw montażowy i odpowietrznik dostarczane są wraz z grzejnikiem.

Dodatkowe akcesoria:

Za dodatkową opłatą, jest możliwość wyposażenia grzejnika w poniższe artykuły:

 • grzałka elektryczna
 • zawory i głowice

 

Niezawodny blog - grzejniki, grzałki, akcesoria, promocje - Instal Projekt

 • Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Grzałki do grzejników Instal Projekt

  Firma Instal Projekt w swojej ofercie posiada 3 rodzaje grzałek elektrycznych do grzejników, są to modele: Coco, Yukki i Hot2. Poszczególne modele różnią się pomiędzy sobą zarówno pod kątem wizualnym jak i w zakresie dostępnych funkcji urządzenia. Poniżej w formie tabeli zebraliśmy podstawowe informacje dotyczące wszystkich modeli grzałek oferowanych przez Instal Projekt.

   
 • Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Jak dobrać kolor grzałki do grzejnika Instal Projekt

  Firma Instal Projekt oferuje swoje grzałki w 3 podstawowych odcieniach: biała, czarna i srebrna (szara). Dobór koloru grzałki w przypadku grzejników białych i czarnych wydaje się być oczywisty – jest ona w takich przypadkach taka jak kolor grzejnika. A jak dobrać kolor grzałki dla innych kolorów grzejników?

  Poniżej postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!